Menu

O nás

V živote sú jedinečné chvíle a krásne udalosti, ktoré si vyžadujú špeciálnu pozornosť. Jednou z najkrajších je určite aj svadba. Našimi službami a prístupom sa snažíme aspoň malým kúskom prispieť k jeho jedinečnosti.

Goldpress SK je grafickým štúdiom spoločnosti Multigrafika, s.r.o. a unikátnym slovenským zástupcom spoločnosti Goldpress Brno, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1996. Hlavným zameraním firmy je výroba svadobných oznámení, menoviek a ďalších svadobných doplnkov, novoročných pozdravov, promočných oznámení, obálok, vizitiek, pečiatok a ďalších druhov tlačovín. Disponujeme viacerými technológiami, vďaka ktorým pre Vás vieme vyrobiť takmer všetko čo si želáte.

V našej širokej ponuke nájdete rozmanité dizajny svadobných oznámení a doplnkov k nim, vytvorené profesionálnymi grafikmi. Úspech tkvie v detailoch a tak je našim cieľom ponúknuť Vám všetky produkty zladené v jednom štýle, aby bola Vaša svadba dokonalá. Zaoberáme sa aj zákazkovou výrobou a vďaka rôznym tlačiarenským technológiám, pre Vás vieme vyrobiť oznámenie presne podľa Vašich predstáv. Naši grafici sú Vám taktiež k dispozícii a pomôžu Vaše návrhy dotiahnuť do najmenších detailov. Ich kreativita je podporená aj širokým portfóliom grafických papierov s prírodným povrchom, hladkých, štruktúrovaných, metalických papierov v rôznych farebných odtieňoch a gramáži a samozrejme nesmie chýbať ani aktuálny trend a to rôzne recyklované papiere. Okrem klasickej kvalitnej digitálnej tlače disponujeme technológiami ako razba fóliou za horúca, reliéfna slepotlač, digitálny výsek (laser).

Kladieme dôraz na kvalitnú, dobre odvedenú prácu, osobný prístup a veľmi krátke dodacie lehoty. Priebežne prichádzame s novými unikátnymi vzormi svadobných oznámení a každoročne tiež s novou kolekciou novoročeniek. Nespoliehame sa len na pár obmedzených „overených“ vzorov. Náš tím pre Vás pripravuje stále nové a moderné dizajny, snažíme sa ísť s dobou pričom sa inšpirujeme aktuálnymi európskymi trendmi.

A to najdôležitejšie na záver... Máme radi to čo robíme a snažíme sa to vkladať do našich výrobkov!

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET